Walentynkowy zawrót głowy w świetlicy szkolnej

Ostatni tydzień w naszej  świetlicy szkolnej upłynął w kolorach czerwieni oraz atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to  z okazji Walentynek przypadających 14 lutego. Jest to nie tylko dzień zakochanych ale również świetna okazja do okazywania miłości, przyjaźni i życzliwości nie tylko wśród dorosłych ale również wśród dzieci. Jak co roku zorganizowano w bibliotece szkolnej pocztę walentynkową. Dzieci przygotowywały przez kilka dni kartki walentynkowe i serduszka wyrażając w ten sposób swoją sympatię. W ciągu tygodnia w świetlicy odbywały się zajęcia związane z Walentynkami: walentynkowa krzyżówka oraz walentynkowe wróżby mające na celu sprawdzenie, którzy uczniowie darzą się sympatią.

 Nie zapomniano też o odpowiednim wystroju i dekoracji – dominowały ozdoby w kształcie czerwonych serc, oddające romantyczny nastrój. Dzień walentynek w naszej świetlicy był niezwykle emocjonujący . Zorganizowana została dyskoteka walentynkowa podczas której nie zbrakło też różnych walentynkowych zabaw. Walentynki zakończyliśmy wspólną zabawą przy dźwiękach muzyki. Ze wspólnej zabawy dzieciom zostały miłe wspomnienia.
A kolejna impreza walentynkowa już za rok…