Kochani, dzięki Wam znowu się udało!!!!

Zorganizowany 29 stycznia 2019 r Koncert Noworoczny połączony z przekazaniem darów dla Sądeckiego Hospicjum zakończył się ogromnym sukcesem. Zgromadziliśmy tyle środków czystości, że potrzeba było dwóch samochodów (w tym Vana), aby je odebrać. Dyrektor placówki Pan Mieczysław Kaczwiński,  nie krył wzruszenia, nie tyle z powodu ogromu zebranych produktów, lecz ze względu na fakt, iż jesteśmy jedyną w Nowym Sączu szkołą, która zdecydowała się na tego typu inicjatywę. Nazwał nas pionierami w tej dziedzinie. I pomyśleć tylko, że każda osoba,  która teraz przeprowadzi podobną akcję będzie nas jedynie naśladować. Pękamy z dumy i dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie z nami stworzyli to dzieło. Bez Was drodzy Rodzice, Kochane Dzieci oraz wspaniali Nauczyciele nie dalibyśmy rady. Aby choć w części wyrazić naszą wdzięczność w najbliższych dniach zostaną uczniom rozdane drobne upominki. Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na Was w przyszłości.

P.S. Oddzielne podziękowania dla osób, które wspólnie z nami przygotowały poczęstunek. Wiemy, iż zawsze możemy na Was liczyć i to daje nam motywację do działania.

Brygada RR

( Rada Rodziców SP 21)