Dzień otwarty dla kandydatów do klas 0 i I – 23.02.2019 (sobota)

Czytaj szczegółowy program:

9.00 – Uroczyste rozpoczęcie, powitanie gości.

9.10 – Spektakl teatralny pt.: „Kopciuszek”.

9.45 – zajęcia w salach – wykonanie koron i tarcz.

10.00 – 12.30 – gra terenowa – poszukiwanie komnat tematycznych w których na dzieci będą czekały wesołe zabawy i ciekawe zadania. Zdobywanie kolejnych punktów, uzupełnianie mapy, zabawy sportowe na hali, poczęstunek w „królewskiej kuchni”.

Podczas Dnia Otwartego będzie możliwość obejrzenia sal lekcyjnych oraz pracowni, świetlicy, biblioteki szkolnej, rozmowy z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, zapoznanie się z ofertą edukacyjną szkoły.

W sali 108 będzie możliwość zapoznania się z zasadami pracy w klasie integracyjnej, zajęciami korekcyjno- kompensacyjnymi oraz zajęciami z dogoterapii.