Aktywności w klasie 1e

W minionym tygodniu klasa 1e wzięła udział w kolejnych warsztatach z ceramiki. Tematem tych zajęć była zima. ❄️

Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością w wykonywaniu bałwanków. ☃️ Zajęcia te usprawniają motorykę małą oraz wzmacniają sprawność manualną, co pomaga im w nauce pisania. 

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta dzieci chciały życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności oraz wspaniałych chwil spędzanych w gronie rodziny🥰

 
Uczniowie z klasy 1e nie zapomnieli o wykonaniu upominków dla swoich Babć i Dziadków. Podczas zajęć z ceramiki wykonali aniołki, które ozdobiły serduszkami. Po wypaleniu i szkliwieniu prezentowały się wspaniale. Dodatkowo dzieci wykonały laurki z życzeniami, które wręczyły im w ten weekend 🥰