NIEBIESKIE IGRZYSKA

💙💙Kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na temat Autyzmu. Co roku w naszej szkole odbywają się różne wydarzenia z tym związane. W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy przystąpiliśmy do organizacji Niebieskich Igrzysk. Jest to działanie ogólnopolskie, a organizatorem jest Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka. Pierwsze Niebieskie Igrzyska w #ZSP3 uroczyście otworzyła pani dyrektor Beata Mac, a wydarzenie uświetnił swoją wizytą pan radny Dawid Dumana. Jesteśmy dumni i cieszymy się bardzo, że możemy być częścią tak wspaniałej inicjatywy. Takie projekty uczą nas wzajemnego zrozumienia, szacunku i wiary w siebie. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za tworzenie przyjaznej i akceptującej atmosfery, gdzie każdy mógł czuć się doceniony i zrozumiany. Dziękujemy również Państwu Liliannie i Mariuszowi Leśniak za słodkie upominki dla dzieciaków. To nie tylko zawody, to święto jedności. Gratulujemy wszystkim uczniom odwagi, determinacji i pozytywnego podejścia do wyzwań! Każdy krok, każdy uśmiech był dla nas inspiracją. Razem możemy osiągnąć wszystko💪! Niech ta piękna przygoda będzie dla nas wszystkich motywacją do kontynuowania pracy nad budowaniem świata pełnego zrozumienia i akceptacji dla osób z autyzmem. Razem tworzymy lepsze jutro💙💙