Udany występ w Nowym Targu. Sztafety na 7, 8, i 13miejscu w FINALE WOJEWÓDZKIM.

    Dnia 11 października 2023r. w Nowym Targu odbyły się zawody wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (7-8kl.) miasto Nowy Sącz było reprezentowane zarówno wśród chłopców jak i wśród dziewcząt przez naszą SP21. W kategorii Igrzysk Dzieci (4-6kl.) miasto Nowy Sącz było reprezentowane przez SP21 wśród chłopców, a przez SP18 wśród dziewcząt. Reprezentanci SP21 nie zawiedli. Chłopcy w „starszej” grupie zajęli wysokie 7 miejsce w gronie 19 najlepszych szkół w Małopolsce, a w „młodszej” grupie 8 miejsce. Dziewczęta z klas 7-8 ukończyły rywalizację na 13 miejscu spośród 19 startujących małopolskich drużyn. Nasze zawodniczki nie mogły wystąpić w najmocniejszym zestawieniu, a skład w stosunku do tego w jakim startowały w mistrzostwach Nowego Sącza został całkowicie przemeblowany ponieważ ze zwycięskiej ekipy zostały tylko 2 osoby. W tej sytuacji uzyskany wynik należy uznać za dobry dlatego że sztafeta z SP21 pozostawiła w pokonanym, polu 6 drużyn.   

Chłopcy z 4-6 klas wystąpili w składzie: Kadłubowski Szymon, Brzeski Robert, Kamiński Nikodem, Basta Jakub, Janisz Mateusz, Kadłubowski Adam, Wójsik Adam.

Chłopcy z 7-8 klas wystąpili w składzie: Brzeski Aleksander, Hebda Dorian, Olchawa Maciej, Nowak Oliwier, Janik Dawid, Ociepka Krzysztof , Brzezowski Filip.

Dziewczęta z 5-6 klas wystąpiły w składzie: Basta Zuzanna, Bałuszyńska Laura, Popiela Zofia, Kuźma Katarzyna, Ledniowska Oliwia, Kamińska Zofia.

Opiekunami 3 naszych reprezentacji byli Henryk Potoniec i Maciej Jawor.