Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3

W dniu 7 kwietnia 2022 roku w bibliotece szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas 1-3. Osoby, które zajęły 1 miejsca będą reprezentować szkołę w konkursie międzyszkolnym w Szkole Podstawowej nr 18 w maju 2022 r. Konkurs przeprowadziły pani Bożena Góra oraz pani Anna Kmiecik. Ciężko było wybrać zwycięzców, ponieważ wszyscy sobie świetnie poradzili! Słuchanie wierszy w wykonaniu naszych uczestników to była czysta przyjemność. Informacje o rozdaniu nagród zostaną przekazane przez wychowawców klas. A oto wyniki:

Klasy 1

I  miejsce – Filip Szendera, 1b

II miejsce – Matylda Perowska 1a

Klasy 2

I  miejsce – Klaudia Oleksy, 2c

II miejsce – Nikodem Maślanka, 2b
III miejsce – Julia Słowik, 2a

Klasy 3

I  miejsce – Nadia Talar, 3a

II miejsce – Tymoteusz Salabura, 3e
III miejsce – Liliana Lech, 3b

Wyróżnienia

Katarzyna Durałek, 2d

Łucja Babiarska, 2e
Sebastian Majoch, 3c
Martyna Plechta, 3c
Weronika Basta, 3d