W karnawale klas II

„W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!”

Karnawał to szalona, pełna kolorów, dźwięków i zabaw tradycja. Okres ten jest niezwykle lubiany zarówno przez dzieci,jak i dorosłych, ponieważ dostarcza wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Tak było też w naszej szkole. W czwartek 10 lutego 2022r. odbył się u nas bal karnawałowy dla klas drugich. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów. Sale zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.