Ciekawe dni w grupie Biedronki

Dzień Pszczoły
U maluszków obchodziliśmy Dzień Pszczoły. W tym dniu dzieci dowiedziały się więcej o pracy pszczelarza: zobaczyły jego strój, narzędzia potrzebne mu w pracy oraz poznały etapy powstawania miodu.  Dowiedziały się też jak ważną rolę odgrywają pszczoły w całym procesie tworzenia miodu. Same  go skosztowały i baredridzo im smakował.
 
Sałatka owocowa
Biedroneczki robiły ostatnio sałatkę owocową. Na początku nazywały przyniesione owoc, a potem  je myły, obierały i starały same przygotować sałatkę.Wszystkim sprawiło to zadanie wiele radości ale i wymagało od dzieci dużo cierpliwości i wysiłku. Sałatka wyszła pyszna i dzieci były bardzo zadowolone z wykonanej pracy.
 
Dzień Rodziny
W miniony piątek grupa “Biedronki” obchodziła Dzień Rodziny. W tym dniu dzieci śpiewały piosenki dla mamy i taty oraz recytowały dla nich wiersze.  Całość dopełniły prezenty, które dzieci miały przygotowane dla rodziców.