Laureaci i Uczniowie Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie szkół podstawowych, dotychczasowych gimnazjów oraz środowisk polonijnych   Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie            Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 10 maja         2019 r. (piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.            Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I miejsca wśród laureatów- uczniów kl. 7-8 szkół podstawowych oraz kl.3 dotychczasowych gimnazjów – kategoria praca … Czytaj dalej Laureaci i Uczniowie Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”