III miejsce naszych uczennic w półfinale wojewódzkim w halowej piłce nożnej dziewcząt

13 listopada 2018 r. na hali MOSiR w Nowym Sączu rozegrano finały mistrzostw powiatu w halowej piłce nożnej dziewcząt, rocznika 2006 i młodsze.

Klasyfikacja/Miejsca:

1. SP Kamienica – 6 pkt
  2. SP Szalowa – 5 pkt
  3. SP 21 Nowy Sącz – 4 pkt
  4. SP Jazowsko – 1 pkt

Gratulujemy!

Nasza szkoła świętowała DZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ

Do 100.rocznicy Odzyskania Niepodległości przygotowywaliśmy się długo. Już w ubiegłym roku szkolnym przystąpiliśmy do Turnieju Szkół. Braliśmy udział w licznych konkursach wiedzy, plastycznych  i recytatorskich. O sukcesach uczniów  informowaliśmy na bieżąco. Nasza szkoła  w ramach turnieju  zorganizowała w czerwcu 2018 roku bieg patrolowy .

Bezpośrednio przed listopadowym świętem w każdej sali lekcyjnej uczniowie przygotowali okolicznościowe  gazetki. Na holu szkoły zaprezentowano wystawę przygotowaną Przez Instytut Pamięci Narodowej.