Spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami

W czwartek 15 listopada 2018 roku odbędą się spotkania wychowawców i nauczycieli z Rodzicami:
1) godzina 16:00   –    klasy    0 a, 0 b, I a, I b, I c, III a, III b, III c, IV a, IV b, IV c, IV d, V a, V b, V c, V e,  VI a, VI b VI c, VII a, VII b;
2) godzina 17:00  –  klasy II a, II b, II c, V d, VII c, VIII a, VIII b, VIII c.

Dyżury nauczyciele będą pełnić od godziny 17:00 do godziny 19:00 w pokoju nauczycielskim.

Na godzinę 16:00 do sali nr 115 ( teatralnej) zapraszamy Rodziców uczniów klas VII c, VIII a, VIII b, VIII c, a na godzinę 17:00 Rodziców uczniów klas VII a, VII b, VI a, VI b, VI c na spotkanie ze specjalistą ds. uzależnień ludzi młodych. Liczymy na Państwa obecność, gdyż uzależnienia są bardzo poważnym problemem wśród ludzi młodych.

Komunikat dla rodziców – Dzień Otwarty Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Szanowni Państwo, informujemy, że w czwartek (15 listopada) w godzinach 16:00-18:00 w holu naszej szkoły odbędzie się Dzień Otwarty Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu.

Podczas spotkania prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca na wybrane formy zajęć. Należą do nich m.in.:

1. wybrane zajęcia plastyczne,
  2. grupy językowe – angielski, niemiecki, francuski,
  3. grupy taneczne,
  4. grupy dziennikarskie (prasowa, internetowa, radiowa),
  5. grupa informatyczna,
  6. grupa turystyki rowerowej.

Wszystkie powyższe zajęcia, z wyjątkiem grupy turystyki rowerowej,  odbywają się na terenie naszej szkoły.

Zapraszamy do udziału!